Telefoniczna Poradnia Pomocy Palącym: 801 108 108

Oni już rzucili

Krzysztof Cugowski – lider grupy Budka Suflera
Lider jednej z najbardziej znanych polskich grup rockowych palił od 16 roku życia. Jak twierdzi jego palenie nie było „namiętne” jednak wypalał ok. paczki dziennie. Po blisko dwudziestu latach palenia przyszedł moment na rzucenie palenia: stopniowe odstawianie i zdecydowane STOP. Pomimo towarzystwa osób palących od 1985r Krzysztof Cugowski nie pali!

Wojciech Mann- dziennikarz
Znany dziennikarz uważał się za palacza „eleganckiego” choć palił dużo i jak sam przyznaje łamiąc obowiązujące zakazy palenia. Na jego decyzję o rzuceniu palenia złożyło się wiele czynników: informacje o szkodliwości palenia, a przede wszystkim uczucie, że papierosy go osłabiają. Praca głosem i nałogowe palenie okazały się nie do pogodzenia. Prób rzucenia Wojciech Mann miał cztery, Ostatecznie udało się przestać palić w 2000 roku. Choć początki były dla niego trudne udało mu się utrzymać status osoby niepalącej!

Marcin Bosak- aktor Teatru Dramatycznego, gwiazda serialu „M jak Miłość”
Uległ modzie na palenie przed maturą. Obecnie nie pali i cieszy się, że jest wolny od tego nałogu. Złudny relaks jaki daje palenie zastępuje regularnym bieganiem, które daje mu energię na cały dzień.

Tadeusz Cymański- polityk
Rzucił wieloletni nałóg i obecnie bardzo aktywnie propaguje rzucanie palenia.

Ben Affleck- aktor
Ben Affleck rzucił palenie dzięki roli nałogowego palacza w filmie „As w rękawie”.
34-letni aktor, który wcześniej był palaczem dla potrzeb filmu musiał zwiększyć częstotliwość palenia do ok. 5 paczek dziennie. Okazało się to impulsem, który skłonił go do całkowitego rozstania się z nałogiem.

Zbigniew Hołdys – legenda polskiego rocka.
Wokalista, muzyk, kompozytor, poeta i dziennikarz. Sławę zyskał jako gitarzysta grupy Perfect, której był współzałożycielem.

Izabela Trojanowska – Aktorka i piosenkarka.

Była wokalistką słynnej grupy Budka Suflera, współpracuje z największymi sławami polskiej sceny muzycznej. Wyśpiewała wiele niezapomnianych przebojów. Jako aktorka wystąpiła między innymi w serialach Kariera Nikodema Dyzmy, 07 zgłoś sie, Klan

Bożena Dykiel
Jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek filmowych i teatralnych

Emilia Krakowska
Jest popularną aktorka filmową i teatralną, która ugruntowała swoją pozycję udziałem w wielu popularnych serialach

Marcin Daniec
znany polski satyryk i artysta kabaretowy.

Johnny Deep – aktor
Aktor zrezygnował z palenia papierosów i obecnie jest wielkim zwolennikiem zdrowego stylu życia! Uprawia sporty i zamiast papierosa wybiera owoce i warzywa!

Wentworth Miller – aktor
po wielu latach walki z nałogiem udało mu się rzucić palenie! Aktor twierdzi, że to jego silne poczucie niezależności spowodowało, że wygrał! Nie chciał by jakikolwiek przymus ograniczał jego wolną wolę!


Back to Top ↑