;
Telefoniczna Poradnia Pomocy Palącym: 801 108 108

witam mam na imie michał i pale od 16 roku zycia obecnie mam 35 l,juz trzy razy prubowalem zucic palenie za pomocą tabletek a ost nawet e-papierosa.wytrzymalem maksymalnie pół roku ale zawsze wracalem do tego swinstwa predzej czy puzniej ,a naj bardziej jak sie bd zdenerwowalem albo cos mi nie wychodzilo.mam kochającą rodzine i chce to żucic raz na zawsze ,bardzo prosze o pomoc serdecznie pozdrawiam.Michał

Panie Michale,
Najważniejsze jest to, że jest Pan gotowy do działania i ma doświadczenie w rzucaniu palenia. To bardzo pomoże przy przygotowaniu się do kolejnej próby i zwiększy szansę na zakończenie jej powodzeniem. Podał Pan mało informacji o szczegółach związanych z uzależnieniem i dlatego proponuję bezpośrednią rozmowę z naszymi doradcami Telefonicznej Poradni Pomocy Palącym (801 108 108 lub 22 211 80 15), którzy pomogą zaplanować cały proces rzucania palenia. Przed rozmową proszę na chwilę skoncentrować się na przypomnieniu sobie poprzednich prób rzucenia palenia (jak się czuł fizycznie i psychicznie, kiedy odczuwał chęć palenia, jak udawało się wytrwać w chwilach słabości).
Ma Pan silną motywację i to będzie największym atutem podczas rzucania palenia. Warto wcześniej zapisać sobie wszystkie powody, dla których chce Pan przestać palić. Można zapiski nosić przy sobie (np. zrobić zdjęcie telefonem) i w gorszych chwilach przypominać sobie po co odstawia papierosy.
Życzę powodzenia i serdecznie pozdrawiam
Irena Przepiórka


Back to Top ↑