;
Telefoniczna Poradnia Pomocy Palącym: 801 108 108

To jest naprawdę bardzo pożyteczne strona. I życzę Państwu powodzenia. Ale nie rozumiem, dlaczego jakiś idiota-turpista – który postanowił publikować na paczkach papierosów coraz to inne ohydne obrazki – uważa, że to mnie odwiedzie od palenia? Uważam też, że palacz ma prawo wiedzieć ile nikotyny i ciał smolistych jest w papierosie i nie ma co tego ukrywać. Tymczasem na paczce jest tylko link na Waszą stronę. I co ja mam z nim zrobić, skoro nie mam zamiaru rzucać palenia? Idę zapalić :-)

Witam serdecznie,
dziękuję za słowa uznania dla naszej strony. Rozumiem, że nie podobają się Pani nowe ostrzeżenia na paczkach papierosów. Postaram się wyjaśnić cel tego działania. Coraz ładniejsze opakowania, atrakcyjne zapachy, nazwy „slim” „light” itp. stanowiły pewnego rodzaju zachętę. Sugerowały, ze produkt, który jest tak naprawdę koktajlem toksyn z dodatkiem uzależniającej nikotyny, może być mniej szkodliwy. Że wcale nie jest śmierdzący i nieestetyczny. Umieszczenie całego składu chemicznego papierosów, też nie jest możliwe (nie zmieściłby się na paczce). Oczywiście, do części osób ten przekaz nie trafia, ale wiele innych skłania do zastanowienia, a to może być początek drogi do rzucenia palenia.
Mam nadzieję, że Pani również podejmie decyzję o rzuceniu palenia (jak nie teraz, to może kiedyś  i wówczas może się przydać informacja z linkiem do naszej strony.
Pozdrawiam ciepło
Irena Przepiórka


Back to Top ↑