Telefoniczna Poradnia Pomocy Palącym: 801 108 108
Aktualności

Opublikowano poniedziałek, 04-01-2016

Eks-palacze – nic ich nie zatrzyma

Chcesz rzucić palenie w Nowym Roku?
Osobisty trener iCoach pomoże ci w osiągnięciu tego celu.

 Warszawa, 29 grudnia 2015 r. – W Nowy Rok robimy postanowienia na nadchodzący czas. Jednym z nich często jest poprawa własnego stanu zdrowia i rzucenie palenia. Realizacja tego celu bywa trudna, a problemy zaczynają się już pierwszego dnia walki z nałogiem. Dzięki aplikacji iCoach – osobistym trenerze, który pomaga w rzuceniu palenia – noworoczne postanowienie może być teraz bliższe realizacji.

Często zbyt szybko chcemy osiągnąć ustalony cel, stawiając przed sobą duże jednorazowe wyzwanie. iCoach proponuje inne podejście – rzucenie palenia metodą małych kroków. Aplikacja stawia użytkownikowi niewielkie, możliwe do zrealizowania cele, zachęcając do podejmowania kolejnych kroków i stopniowego przejmowania kontroli nad nawykiem. Ta innowacyjna platforma coachingu zdrowia promuje korzyści z życia wolnego od tytoniu i oferuje praktyczną pomoc, umożliwiając przejście przez pięć kolejnych etapów rzucania palenia.

iCoach równocześnie wspiera swoich użytkowników i stawia im wyzwania. Oferuje liczne spersonalizowane i podzielone na etapy zadania, system nagród i motywujących komunikatów. Wyzwania dotyczą niewielkich i możliwych do osiągnięcia celów, a po ich zrealizowaniu użytkownicy zachęcani są do podjęcia kolejnych kroków w celu opanowania nałogu.

Aplikacja rozpoznaje ukończone wyzwania, przesyłając użytkownikowi komunikaty z gratulacjami. Podaje także informacje o liczbie zarejestrowanych osób w każdej fazie w poszczególnych krajach, całkowitej liczbie osiągniętych wyzwań oraz szansach na przejście do następnej fazy, które zwiększają motywację i dają poczucie przynależności do silnej i aktywnej społeczności osób rzucających palenie.

Aplikacja iCoach jest darmowa i można z niej korzystać za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej na urządzenia Apple i z systemem Android, dzięki czemu można mieć swojego prywatnego „coacha” nawet poza domem.

Na platformie iCoach zarejestrowało się już ponad 450 tysięcy użytkowników. Od czasu uruchomienia kampanii w 2011 roku aż 36% użytkowników udało się rzucić palenie w ciągu trzech miesięcy. Dołącz do nich już teraz i rzuć palenie w Nowym Roku!

 

Więcej informacji dostępnych jest pod adresem www.exsmokers.eu

Tags: , , ,
Back to Top ↑